Ana Sayfa


 Mevlit Kandili

 

Mucize Dualar ve Davetler; Bu muazzam kitap mayıs ayında piyasaya sürülecektir. Lütfen Takp Ediniz!

Benim için ne düşünüyorsan,

Allah sana iki katını versin!

                                    Hz. Ömer

MEDYUM, HOCA, BÜYÜ, FAL, FALCI, CİNCİ, BAKIMCI, YILDIZNAME, TAROT, ALMANYA, TÜRKIYE, AVRUPA, AMERİKA, DORTMUND, MÜNCHEN, BERLİN, KÖLN, KOELN, ESSEN, HAMBURG, GÜNLÜK FALLAR, GÜNLÜK BURCLAR, FAL YORUMLARI, BURC, BURCLAR, BURC YORUMLARI, hoca, medyum, falcı, cıncı, büyücü, papaz, papaz büyüsü, papazbüyüsü, kara büyü, kasık büyüsü, kaşık büyüsü, sabun büyüsü, büyü ve nezar iptali, büyü ve nazar cözümü,fal bakmak, fal nasıl bakılır, kahve falı nasıl bakılır, ıskanbil nasıl bakılır, üzerinizde büyü varmı, üzerinizde cin varmı?, cinli hasta, büyülü hasta, sara, saralı hasta, baygın, bayılan, nöbet, nöbet geçiren, cinci hoca, büyücü hoca, cindar, cindar hoca, cinci bası, müneccim basi, müneccim, müneccim başı, horaskop, her çeşit fal, bakla falı, zar falı, tavla falı, fal bakıyorum, rukye, hasta tedavisi, doktor, manevi doktor, artz, medium, duru görü, su falı, suya bakımı, suya bakmak, cin cagırmak, cin daveti, cin çağırmak, huddam, huddam daveti, perhiz, riyazat, 3 gün, 7 gün, 14 gün, 21 gün, 40 gün, çalışmalarım, başarılarım, başarılı olduğumuz konular, sevgi büyüsü, aşk büyüsü, sevgi ve ask büyüleri, ayrılık büyüsü, ölüm büyüsüne care, büyü çözmek, icazet, yetki, el, el almak, el alma, müsade, rüya, rüyada görmek, rüyada el almak, rüya tabiri, rüya tabirleri, her çeşit rüya tabiri yapılır, mısırlıhoca, mısırlı hoca, mısırlı mustafa hoca, mustafa hoca, hasan hoca, hüseyin hoca, ali hoca, veli hoca, mehmet hoca, muhammet hoca, salıhhoca, emine hoca, fatma hoca, meryem hoca, asiye hoca, hanife hoca, ahmet, mehmet, yakup, recep, mine, ramazan, recepi haydar, cemil, cengiz, osman, ömer, süleyman, necmettin, tayyip, fethullah, hacı, bayram, kuran, kur'an, Qoran, quran, kuarn oku, kuran dinle, din, islam, Allah, dua, davet, beten, hellsehe, kartenlegen, kara basan, agırbasan, hayal, hayal görmek, hayal gören, cinle evlenmek, cinlerle konusmak, medyum olmak, medyum birliği, medyumlar birliği, medyum ne demektir, cinlerle bağlantı, hasta, hastalık, şlüm, kalım, büyüsü, ak büyü, kırmızı büyü, schwerze magie, schwerzemagie, tarot legen, vodoo, hexe, bedava bakım, BEDAVA BAKIM, ücretsiz bakım, biy bedava baızoruz, mustafa yiğit, istanbul, ankara, izmir, manisa, muğla, antalya, söke, bağ, trabzon,trakya, edirne, cingen, çingen büyüsü, her çeşit büyü, vefk, vefk ve tılsım, tilsim, büyü kitabı, büyü kitapları, havas, havvas, havvas kitaplari, havas kitapları, kitap, satiş, mendel, telepati, enlak, alım, satım, ev, arsa, villa, apartman, daire, bina, mekan, ayrılma, birleşme, çevirgel, gideni dönderme, geri cevirme, geri getirme, yuvayı düzeltme, kavuşturma, kavuşturmak, buluşturmak, bulusturmak, ezan, muhammed, ibadet, islam, hollyqoran, evliya, evliyalar, hikaye, h,kayeler, dini bilgiler, şiir, şiir oku, şiir ekle, şiir yaz, şiirler, aşk şiirleri, sevgi şiirleri, sevgi nehri, ayrılık şiirleri, hüzün şiirleri


    Mevlid Kandili; Mevlid kelimesi arabça olup doğmak – dünyaya gelmek anlamındadır. İslam dininin son peygamberi Yüce Yaratıcının insanlığa rehber olarak gönderdiği son rahmet elçisi, sevgili Peygamberimiz Hz.Muhammed'in (s.a.v.) doğum gecesi, Hicrî Rebiul-evvel ayının on ikinci pazartesi gecesi, yani genellikle kabul edildiğine göre 20 Nisan (12 Rabiulevvel) 571 Pazartesi günü sabaha karşı Mekke'de doğmuştur..

 Bu haftayı Diyanet işleri başkanlığı Kutlu Doğum Haftası olarak ilan etmiş ve 1989 yılından bu yana da yurt içinde ve yurt dışında kutlu doğum haftası proğramları düzenlenmektedir..

Bu kutlamaların amacı ise; Peygamber sevgisini, şefkatini, sadâkatını tüm beşeriyet arasına yaymak, Rasul’ün yaşantısını şiar edinmek ve bu düşünce ile cemiyet ve toplumda birlik beraberlik kardeşlik duygu ve düşüncelerini çoğaltıp, kin ve nefret tohumlarını kurutmaktır..

Peygamber Efendimizin Dünyaya Teşrif Buyurmasıyla Dünya Üzerinde O Güne Kadar Görülmeyen olağan üstü (Harikulade) olaylar meydana gelmiştir..

Bu olaylardan bazıları şunlardır:

1- Peygamber Efendimiz doğduğu gece gök yüzünde bir yıldız doğmuş ve Yahudi alimleri bu yıldızla birlikte beklenilen son İslam peygamberinin geldiğni anlamışlardır..

2-“Kabe içinde bulunan putlar yüz üstü düşüp kırılmış,

3-Medayin Şehri'nde Kisra (İran hükümdarı)'nın sarayı sarsılmış ve 14 sütun yıkılmış,

4-  İstahrabat şehrinde ateşe tapanların, bin yıllık ateşgede(tapınakta yaktıkları ateş)leri sönmüş,

5- Bin yıldan beri akmakta olan Sava Gölü kurumuştur.”

6- Semavere deresinin suları dolup taşmıştır..

Peygamber efendimiz hiç şüphe yok ki sınırsız bir merhamete sahiptir ve bu şefkat ve merhameti de tüm insanlık için geçerli ve evrenseldir.. Kendisine kötülük yapanlara o iyilik yaptı. Tüm düşmanlarını affetti.

Ashabı kiram tarafından müşriklere beddua etmesi istendiğinde o rahmet ve merhamet Peygamberi;

"Ben lanetçi olarak gönderilmedim. Ben yalnız rahmet olarak gönderildim."buyurdu.

Kainatın Efendisi Allah Rasulü’ s.a.v’in peygamberliği ve rahmeti evrenseldir. Belli bir zaman ve belli bir bölge ile sınırlı değildir. Allahu Teâlâ:

"(Rasûlüm!) biz seni ancak âlemlere rahmet olarak gönderdik."

"De ki: Ey insanlar! Gerçekten ben sizin hepinize gönderilen, göklerin ve yerin sahibi olan Allah'ın elçisiyim." buyurdu

Tüm insanlığa hidayet rehberi olarak gönderilen yüce peygamberimizi sadece bu gecede değil her zaman taltif etmeli kuran okuyup ona bol bol selavat göndermeli ve şefaatını ümit etmeliyiz..

Allah hepimizi bu mübarek geceleri gereğince değerlendirip amel eden ve hakkın rızasına ulaşan kullarından eylesin.. Amin..

Bize ulaşabileceğiniz Telefon numaralarımız:
Alman
ya içinden arayanlar için:    
Tel: 0176,20 01 53 08
Almanya
dışından ve Türkiye'den arayanlar için:
Tel:0049,176,20 01 53 08
E-Mail: infohayat@googlemai.com

* *

Ana Sayfa